Firma AKS-POL świadczy usługi czyszczenia, mycia, malowania dachów na całym Podkarpaciu.
Nasze wieloletnie doświadczenie w pracach alpinistycznych gwarantuje Państwu najwyższej jakości usługi malowania zarówno dachów jak i elewacji budynków.

Czyszczenie dachów

Powierzchnie dachu, które mają być przygotowane do malowania, są odpowiednio czyszczone mechanicznie za pomocą szczotek i tarcz szlifierki. Każda powierzchnia dachu jest dokładnie sprawdzana pod względem ilości rdzy i ubytków, jakie powstały na wskutek warunków atmosferycznych. Usuwanie ognisk korozji jest jednym z podstawowych etapów czyszczenia. Dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni z rdzy i odtłuszczeniu przed malowaniem wydłużamy żywotność blachy.

Mycie dachów

Kolejnym etapem podczas prac na dachu jest mycie. Na całą powierzchnie dachu jest nakładany środek myjący, który ma za zadanie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia chemiczne jak i tłuszcz z powierzchni dachu. Używane przez nas środki myjące nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Po nałożeniu środka myjącego i po upływie ok. 10 minut można przystąpić do całkowitego usuwania zanieczyszczeń z dachu za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem. Ostatnim etapem przed malowaniem dachu jest jego naturalne osuszenie.

Malowanie dachów

Dobór odpowiednich farb gwarantuje trwałość wykonanych przez nas powłoki. Stosujemy farby głównie firmy „LOWICYN” o bardzo wysokiej odporności na ścieranie i warunki atmosferyczne. Powierzchnia, jaka tworzy się po pomalowaniu farbą, chroni przed czynnikami zewnętrznymi.  Oczyszczona i osuszona powierzchnia dachu jest malowana farbą podkładową antykorozyjną. Następnie pierwsza warstwa farby jest nakładana natryskowo, za pomocą natrysku hydrodynamicznego, co pozwala na dokładne naniesienie materiału na całej połaci dachu.
Po wyschnięciu pierwszej warstwy farby przystępujemy do malowania drugiej warstwy wykończeniowej. Podwójne malowanie dachów pozwoli na doskonałą ochronę blachy przed korozją. Dzięki zastosowanym przez nas farbom przy dwukrotnym malowaniu dachów możemy dać Państwu gwarancję na dokonane prace malarskie.

Cennik malowania dachów

Przy cenie malowania dwukrotnego dachu koszt uzależniony jest od wyboru przez Państwa zarówno rodzaju farby, jak i jej barwy. Również na cenę usług ma wpływ ilość załamań i kominów, czy też innych dodatkowych elementów.
Do ceny usług malowania nie doliczamy kosztów dojazdu. W skład ceny wchodzą usługi czyszczenia powierzchni, mycia dachu, malowania dachu farbą podkładową i dwukrotnie wykończeniową.

AKS-POL
GWARANCJA JAKOŚCI

AKS-POL specjalizuje się w myciu, malowaniu i renowacji dachów z użyciem technik alpinistycznych.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem niezbędnym do realizacji robót. Zatrudniamy doświadczonych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami oraz wdrażamy nowoczesne technologie z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jakość wykonywanych przez naszą firmę usług jest wysoka.
Jeśli zależy Państwu na najlepszym wykonaniu prac, a także bezproblemowej współpracy, zapraszamy do kontaktu.
malowanie dachów rzeszów

Myjemy i malujemy budynki jednorodzinne, kościoły, szkoły, hale przemysłowe, hotele itd.
Uwaga: Udzielamy 3-letniej pisemnej gwarancji na wykonaną usługę.

MALOWANIE -
PROFESJONALNE NATRYSKOWE

BLACHA

blacha

BLACHO-DACHÓWKA

blacho dachowka

CERAMIKA

ceramika

MYCIE -
DOKŁADNE Z KOMPRESOREM

MYCIE

mycie

MYCIE Z IMPREGNACJĄ

mycie z impregnacja

ZOBACZ FILM

film

AKS-POL
POTWIERDZENIE JAKOŚCI

Zadowolony Klient to najważniejszy cel naszej pracy. Zanim zamówisz usługę, obejrzyj referencje. Tam przeczytasz opinie o naszej firmie.

zobacz

AKS-POL
SZEROKA PALETA BARW

Farby, których używamy do malowania, odznaczają się wyjątkową jakością i trwałością, a także szeroką gamą kolorystyczną.

zobacz

AKS-POL
WYKONANE REALIZACJE

W naszej galerii możesz zobaczyć dokumentację fotograficzną z wykonanych prac na mniejszych i większych obiektach.

zobacz